Ambulancia gynekológie a pôrodníctva
(gynekologická ambulancia)

Zabezpečuje bežnú gynekologicko-pôrodnícku starostlivosť. Je to ambulancia prvého kontaktu, takže na vyšetrenie nepotrebujete výmenný lístok od všeobecného lekára. Objednať sa môžete vopred počas ordinačných hodín telefonicky na tel. č. 0917 95 88 31

Vykonáva pravidelné preventívne prehliadky aj prehliadky v čase tehotenstva, gynekologické aj tehotenské ultrazvukové vyšetrenia, poskytujeme rady, očkovanie a riešime najrôznejšie gynekologické problémy.

Ambulancia je vybavená najmodernejším prístrojovým vybavením. Pacientky oceňujú výškovo nastaviteľné gynekologické kreslo či moderný ultrazvuk s prídavnom obrazovkou, na ktorej pacientka môže vidieť napr. plod vo vnútri maternice. Vyšetrovňa je od pracoviska lekára oddelená závesom, takže pacientka sa môže na vyšetrenie pripraviť v absolútnom súkromí.

V našej ordinácii Vám ponúkame kvalitné komplexné lekárske služby. Vždy profesionálny a individuálny prístup je u nás samozrejmosťou.

V našej ordinácii poskytujeme liečebno-preventívnu starostlivosť hradenú zo zdravotného poistenia, ale aj nadštandardné platené služby. Máme uzavreté zmluvy o poskytovaní zdravotnej starostlivosti so všetkými zdravotnými poisťovňami: