Ambulancia gynekológie a pôrodníctva
(gynekologická ambulancia)

Zabezpečuje bežnú gynekologicko-pôrodnícku starostlivosť. Je to ambulancia prvého kontaktu, takže na vyšetrenie nepotrebujete výmenný lístok od všeobecného lekára. Objednať sa môžete vopred na e-mailovej adrese p.brenisin@centrum.sk alebo cez odkaz Napíšte nám na našej webovej stránke, príp. počas ordinačných hodín telefonicky na tel. č. 0917 95 88 31

Vykonáva pravidelné preventívne prehliadky aj prehliadky v čase tehotenstva, gynekologické aj tehotenské ultrazvukové vyšetrenia, poskytujeme rady, očkovanie a riešime najrôznejšie gynekologické problémy.

Ambulancia je vybavená najmodernejším prístrojovým vybavením. Pacientky oceňujú výškovo nastaviteľné gynekologické kreslo či moderný ultrazvuk s prídavnom obrazovkou, na ktorej pacientka môže vidieť napr. plod vo vnútri maternice. Vyšetrovňa je od pracoviska lekára oddelená závesom, takže pacientka sa môže na vyšetrenie pripraviť v absolútnom súkromí.

V našej ordinácii Vám ponúkame kvalitné komplexné lekárske služby. Vždy profesionálny a individuálny prístup je u nás samozrejmosťou.

V našej ordinácii poskytujeme liečebno-preventívnu starostlivosť hradenú zo zdravotného poistenia, ale aj nadštandardné platené služby. Máme uzavreté zmluvy o poskytovaní zdravotnej starostlivosti so všetkými zdravotnými poisťovňami: